pondělí, 20 lis 2017
Please installFlashFox - Flash Browser in order to view content on your Android based mobile device.

Rezervace hodiny

Rezervace na cvičení samozřejmě není povinná, ale doporučujeme se na cvičení objednat:  online, sms, telefonicky nebo mejlem. Když máte rezervaci, je nutné přijít nejpozději 6 minut před začátkem hodiny, abychom mohli případně místo přenechat ostatním zájemcům. Pokud víte, že budete hodinu tak tak stíhat, není problém nám to říci a my si uděláme u vašeho jména poznámku, že přijdete později nebo zavolejte na pevnou linku, že nestíháte.  Jestliže se na hodinu nemůžete dostavit, je nutné se odhlásit, v tu chvíli můžeme volat náhradnicím.  

Pro online rezervaci klikněte sem- rezervace online

Pokud si rezervaci chcete udělat e-mailem, můžete psát na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Rezervace telefonicky nebo sms : 777 23 10 93 (během dne) nebo
222 544 188 (v době probíhajících cvičení, většinou od 16,30).
 
Ještě jedna prosba: v našem Bugifitu není signál, může se proto stát, že pokud má obsluha na recepci mobil u sebe, nedovoláte se. Proto je lepší v době probíhajících cvičení volat na pevnou linku. Obsluha na recepci je připravena splnit (či vymluvit) Vám jakékoliv přání, neboť má přímo před sebou objednávací knihu. 
My jsme na recepci vždy min. 30 min. před a 30 min. po cvičení .
Těšíme se na Vaši návštěvu !!!! :-) simona a michal hanákovi BugiFIT
 
 
 
Michal Bugifit čeká na Vaše zavolání :-) :-) :-)

O nás a s námí

BUGIFIT © TEAM - All rights reserved.